تخفیف ها

 آئین نامه استفاده از تسهیلات اقساط و تخفیف شهریه دوره های آموزشی:


پرداخت اقساطی:

دانشجویان محترم می توانند هزینه شهریه دوره های مورد نظر خود را با ارائه چک بانکی به صورت اقساطی پرداخت نمایند . جهت اطلاع از شرایط تقسیط می توانید با شماره 06133370122تماس حاصل فرموده و از مشاوره کارشناسان آموزش پانیذ  استفاده نمایید.

تخفیف ها:

بر اساس آئین نامه مصوب ، شرایط استفاده ، موارد و انواع تخفیف های اعطایی به شرح ذیل می باشد:

 

تخفیف پلکانی برای دانشجویان قدیمی:


نرخ تخفیف: متغیر و بسته به تعداد دوره های گذرانده شده
شرایط استفاده: دانشجویان محترم باتوجه به تعداد دوره هایی که در پانیذ گذرانده اند ، هنگام ثبت نام دورهء جدید می توانند از این تخفیف استفاده نمایند.
1- دوره دوم: 2%
2- دوره سوم: 4%
3- دوره چهارم: 6%
4- دوره پنجم: 8%
5- دوره ششم: 10%
6- دوره هفتم: 12%
7- دوره هشتم: 14%
8- دوره نهم: 16%

نکته مهم: این نوع تخفیف قابل تجمیع با سایر تخفیف ها است.

تخفیف برای دانشجویان برتر:


در این نوع تخفیف دانشجویان برتر اول، دوم و سوم هر کلاس اگر برای دوره بعدی قصد ثبت نام داشته باشند (فقط در یک کلاس) می توانند از شرایط تخفیف مذکور استفاده نمایند.

نرخ تخفیف: نفر اول 1.500.000ریال  ، نفر دوم 1.000.000 ریال ، نفر سوم 500.000 ریال

شرایط استفاده: دانشجو تا یک سال پس از تاریخ اتمام کلاس خود می تواند در انتخاب کلاس بعدی (فقط یک کلاس) از این تخفیف استفاده نماید.

 

تخفیف برای دارندگان چک های  تخفیف:


در این نوع تخفیف معمولا قوانین استفاده از چک تخفیف در پشت آن به وضوح نوشته شده است.

نکته مهم این است که کارت تخفیف برای ثبت نام هر کلاسی تا پایان تاریخ مقرر می باشد نه فقط برای کلاسهایی که تاریخ شروع آنها قبل از پایان تاریخ مقرر است.

تا زمانی که دانشجو کارت تخفیف را ارائه ننموده و نام دانشجو ، دوره آموزشی و کد کلاس روی کارت تخفیف قید نگردیده باشد تخفیف اعمال نخواهد شد.

 

تخفیف های دوره ای و مناسبتی:


این نوع تخفیف در بازه های زمانی مشخص و معین مانند تخفیف عید تا عید و … طبق سیاستهای آموزشگاه اعلام می شود.

نرخ تخفیف: متغیر و متناسب با سیاستهای آموزشگاه در برهه های زمانی مختلف و شرایط اعلام شده

شرایط استفاده:

1- نکته مهم این است که این نوع تخفیف یک سیاست تشویقی به تشخیص آموزشگاه بوده و به هیچ وجه قبل و بعد از بازه زمانی اعلام شده ارائه نخواهد شد.

2- ملاک استفاده از شرایط این تخفیف زمان ثبت نام متقاضی در بازه زمانی اعلام شده می باشد نه زمان شروع دوره مذکور.

3- در صورتی که پس از اتمام بازه ی زمانی این نوع تخفیفات ، دانشجو قصد تغییر و جابه جایی به کلاس دیگری را داشته باشد کلیه ی تخفیفات اعمال شده برای کلاس قبلی صفر شده و به کلاس جدید منتقل نخواهد گردید .

 

تخفیف برای پرداخت کامل در زمان ثبت نام:


نرخ تخفیف: 7%

شرایط استفاده: این تخفیف فقط برای دوره هایی است که شهریه آنها بیش از یک میلیون تومان باشد ، ضمنا جهت برخورداری از این تخفیف متقاضی باید به طور کامل در زمان اقدام برای ثبت نام ، شهریه را پرداخت نموده و از شرایط تقسیط و پرداخت اعتباری توسط چک استفاده ننماید.

 

تخفیف سالگرد تولد دانشجویان پانیذ :


نرخ تخفیف: 5%
شرایط استفاده: دانشجویان محترم در صورت ثبت نام تا ده روز پس از سالگرد تولدشان میتوانند اضافه بر سایر تخفیف ها از این هدیه و تخفیف نیز استفاده نمایند.
نکته مهم: این نوع تخفیف قابل تجمیع با سایر تخفیف ها است.

نکات مهم: 

  • در تمامی موارد تخفیف ، در صورتی که ثبت نام دوره مورد نظر دانشجو شرایط تخفیف را داشته ولی به هر دلیلی (به جز مورد دانشجویان برتر) مطرح نشده باشد ، آن تخفیف دیگر به دانشجو تعلق نخواهد گرفت. به عبارت بهتر ، درخواست استفاده از شرایط تخفیف باید از طرف خود دانشجو در زمان ثبت نام صورت پذیرد.
  • هیچکدام از این موارد تخفیف ( به استثناء سالگرد تولد و تخفیف پلکانی ) قابل تجمیع با یکدیگر و با بُن های نقدی نمی باشند ، لذا در صورتی که در دوره ای متقاضی شرایط استفاده از چندین نوع تخفیف را داشته باشد ، فقط یک مورد از تخفیف ها و بالاترین نرخ تخفیفی که از طرف متقاضی درخواست شده و حائز شرایط آن تشخیص داده شده است برای او ثبت و سایر موارد حذف خواهد شد.
  •  دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که سیاست تشویقی تخفیف ، یک امتیاز اهدایی از طرف آموزشگاه به دانشجویانی است که طبق آئین نامه تخفیفات ، واجد شرایط آن باشند ، بنابراین دانشجویانی که واجد شرایط تخفیف نیستند (حتی اگر همکلاسی های ایشان واجد شرایط بوده و شامل تخفیف شده اند) به هیچ عنوان حق اعتراض نداشته و این مسئله الزامی را برای آموزشگاه جهت اعلام دلیل تخفیف یک دانشجو به دانشجوی دیگر ایجاد نمی کند.