Warning: include_once(_inc/ajax.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/khzskill/public_html/wp-content/themes/wplms/functions.php on line 34

Warning: include_once(): Failed opening '_inc/ajax.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/khzskill/public_html/wp-content/themes/wplms/functions.php on line 34
راهنمای ثبت نام – مجتمع آموزش پانیذ

راهنمای ثبت نام

:: تاریخ های اعلام شده جهت شروع دوره ها ، با توجه به زمان به حد نصاب رسیدن افراد، تغییر یابد؛ لذا خواهشمند است در صورت علاقه مندی به شرکت در  دوره های آموزشی، تاریخ دقیق را با آموزش چک فرمائید.

:: ثبت نام قطعی به دو صورت مراجعه حضوری به مجتمع آموزشی پانیذ  و تماس تلفنی با کادر آموزش امکان پذیر می باشد.

:: پيش از ثبت نام مشاوره رايگان با مشاوران مجتمع آموزشی پانیذ انجام شده و تقویم آموزشی در اختيار مراجعين محترم قرار داده می شود. مشاوره با اساتید مجتمع،پس از درخواست وقت قبلی امکان پذیر خواهد بود.

:: جهت ثبت نام در هنگام مراجعه حضوری،به همراه داشتن موارد زیر الزامی است: 1-يک قطعه عکس

2-يک برگ فتوکپی شناسنامه

3- فتوکپی کارت ملی

4- وجه دوره ( در صورت پرداخت نقدی )

5- چک ما بقی شهریه بتاریخ 1 ماه بعد الزامی می باشد.

:: جهت پرداخت مبلغ ثبت نام به صورت غیر حضوری می توانید پس ازپرداخت وجه به شماره حساب های اعلام شده با کارشناسان آموزش مجتمع پانیذ تماس گرفته و در هنگام مراجعه شماره رسید بانک را ارائه نمایید .

:: دانشجو موظف است حداکثر یک ماه پس از ثبت نام تسویه حساب کامل انجام دهد. با گذشت یک ماه از تاریخ ثبت نام، درصورت عدم تسویه حساب کامل، ثبت نام منتفی اعلام شده و از پذیرش کارآموز برای ادامه دوره معذوریم.

:: پرداخت شهریه به صورت کامل و یا بخشی از آن به منزله قبول کلیه شرایط مجتمع آموزشی پانیذ می باشد.

:: اساتید دوره بنا به صلاحدید و انتخاب مجتمع آموزشی پانیذ در هنگام شروع هر دوره مشخص می گردند.

:: در صورت تمایل دانش پذیران محترمبه انصراف از دوره در صورت ثبت نام کامل و قطعی، حداکثر يک هفته قبل از شروع دوره انصراف خود را کتباً به واحد آموزش اعلام نمايد. بديهی است به درخواست هایی که پس از مدت معين شده اعلام گردد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 

درباره ما

مجتمع آموزش پانیذ

آدرس:اهواز-طالقانی٬بین علم الهدی و موسوی(جنب حسینه اعظم) ٬پلاک۱۵۲

تماس و اطلاعات بیشتر۳۲۲۰۲۰۰۳-۰۶۱

پانیذ فرصت ورود به دنیای متخصصان

کد گواهینامه

تمامی حقوق برای پانیذ محفوظ است!
X