از کجا شروع کنیم؟
(اگر به دنبال متخصص شدن در حوزه شبکه های کامپیوتری هستید) !

دوره آموزش Network+
پیشنیاز تمام دوره های آموزشی شبکه ( مایکروسافت و سیسکو) آموزش Network+ است و علاقه مندان به دوره های سیسکو و مایکروسافت حتما باید این دوره 32 ساعته را بگذرانند.

دوره network+ ، یک کلاس کوتاه مدت یک یا دو ماهه است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد . این دوره آموزشی شما را در درک مباحث MCSE و Cisco کمک میکند . این دوره پیشنیاز MCSE و CCNA است. در این دوره آموزشی ، با مفاهیم اولیه شبکه آشنا شده و با توجه به قرار گرفتن در جو کلاس و رد و بدل شدن اطلاعات بین اساتید و دانشجویان ، شما برای انتخاب راه خود دید بازتری خواهید داشت.

پس از گذراندن این دوره آموزشی ، علاقه مندان می توانند بین آموزشهای مایکروسافت و سیسکو یکی را انتخاب نمایند.

• دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت ، دوره MCSE به آموزش شبکه در بستر نرم افزاری و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت ( win Server 2012 & …) و راه اندازی سرویس های مختلف در این سیستم عامل ها و مدیریت کاربران در سطوح دسترسی مختلف ، می پردازد.

• دوره های آموزشی شرکت سیسکو ، به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازند ، طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند. اولین کورس دوره های سیسکو و در حقیقت دروازه ورودی آن ، CCNA نام دارد ، پس از گذراندن این دوره می توانید دوره های حرفه ای تر سیسکو به نام CCNP را بگذرانید ، حرفه ای ترین و بالاترین سطح مدارک سیسکو نیز CCIE نام دارد که در ایران کمتر از 50 نفر به این مدرک دست یافته اند . اساتید پانیذ از آن جمله می باشند و دارای مدرک CCIE در دوره های سیسکو و MCSE در دوره های مایکروسافت می باشند.

این دو گرایش (مایکروسافت و سیسکو ) هیچ اولویتی نسبت به هم ندارند .

توصیه کارشناسان پانیذ این است که فراگیران عزیز تلاش کنند این دو دوره را به صورت همزمان بیاموزند.
یک پیشنهاد جامع برای شما مدیران شبکه کامپیوتری ایران !

پکیج آموزشی شبکه:

این پکیج که پس از مطالعات کارشناسان فنی مجرب در حوزه آموزش طراحی گردیده است، از چندین دوره آموزشی حضوری تشکیل شده که شامل دوره های:

کارشناس شبکه +Network
پیکربندی شبکهWindows 8
مدیر شبکه های مایکروسافتی MCSA 2012
کارشناس شبکه میکروتیکMTCNA
کارشناس شبکه سیسکوCCNA
کارشناس شبکه وایرلس Wireless
می باشد که در مدت 11 ماه و به صورت سریالی آموزش داده خواهد شد.

هدف پکیج شبکه:
این پکیج با هدف ورود دانش پذیران عزیز به بازارکار شبکه طراحی شده و در آن تمام توانایی هایی که فرد برای ورود به بازار کار شبکه نیاز خواهد داشت آموزش داده خواهد شد.

ویژگی های پکیج آموزشی شبکه:
آموزش دوره های الزامی مورد نیاز برای ورود به بازار شبکه به همراه ترتیب آموزش آن‌ها به منظور درک حداکثری آموزش‌ها، تقویت توانایی کار گروهی، مشاوره توسط خبره‌ترین مهندسین شبکه در استان در طول دوره، آموزش های بازاریابی مورد نیاز برای گرفتن پروژه‌ها، معرفی افراد برتر هر دوره در پروژه‌های اجرایی و استفاده بهینه از زمان مهمترین ویژگی‌های این پکیج آموزشی می باشند.
دوره ای ویژه مدیران شبکه آینده ایران!

ویژگی های دوره :

مطابق  با نیاز بازارکار

کارگاه های تخصصی رایگان

صرفه جویی در زمان و هزینه

ویژگیهای متمایز پانیذ ؟

وجه تمایز آموزشگاه پانیذ با موسسات رقیب ، استفاده از کارگاه های به روز و مجهز و همچنین همکاری حرفه ای با اساتید مجرب و مشهور در این زمینه است.

به دلیل حرفه ای بودن آموزشگاه مهندسی پانیذ در پرداخت حق التدریس و استفاده دائمی از لابراتورهای به روز و مجهز که کمک شایانی به تدریس این دوره ها می نماید ، تمام اساتید پانیذ نسبت به همکاری اختصاصی و تمام وقت با این آموزشگاه متعهد هستند.

پانیذ  از ابتدای کار “ارتقاء سطح کیفیت آموزشی” و ” استفاده از اساتید مجرب” و ” برخورداری از لابراتوارهای مجهز و به روز” را سرلوحه اهداف خود قرار داد. مدیران پانیذ حتی به رقم خالی ماندن بعضی از ساعات کلاسها در برهه ای از زمانها ، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی متفرقه ننمودند و سعی نمودند تمام امکانات ، اساتید و تجهیزات آموزشگاه را برای آموزش دوره های آموزشی شبکه Customize نمایند.

در حال حاضر پانیذ تخصصی ترین برگزارکننده دوره های شبکه در خوزستان است و در دو دهه فعالیت خود در حوزه فناوری اطلاعات  چندین هزار نفر را  پرورش داده که همگی اکنون از کارشناسان و مشاوران سازمانهای مختلف و یا از اساتید آموزشگاه های دیگر هستند.

پانیذ  در پایان دوره های آموزشی ، به فارغ التحصیلان مدارک و گواهینامه های تخصصی اعطاء می نماید که مورد قبول و تایید تمامی ارگانها و سازمانها ی دولتی و خصوصی در خورستان می باشد.

در طول فعالیت آموزشگاه پانیذ تعداد زیادی از سازمانها و شرکتهای دولتی و سازمانی و وزارتخانه های مختلف از خدمات آموزشی پانیذ برای آموزش کارکنان خود استفاده نموده اند. از جمله:

شرکت ملی نفت – شرکت ملی حفاری- شرکت نفت و گاز اروندان- پتروشیمی کارون-پتروشیمی مارون-پتروشیمی خوزستان-پتروشیمی رازی-پتروشیمی اروند- شرکت ملی گاز- سازمان تامین اجتماعی- شرکت ارتباطات زیرساخت- شرکت مخابرات (همراه اول)-  شرکت ایرانسل- نظام مهندسی ساختمان خوزستان – اداره امور مالیاتی و دارایی- بانک ملت-بانک رفاه-بانک مسکن- بانک ملی- بانک پاسارگاد – شرکت آب و برق- شرکت آب و فاضلاب روستایی- شرکت آب و فاضلاب اهواز- شرکت کیسون- شرکت توسعه نیشکر- شرکت شهرک های صنعتی- شرکت سیمان خوزستان- نیروی انتظامی – سپاه پاسداران-دادگستری – اداره هواشناسی – شهرداری اهواز- بنیاد مستضعفان – باشگاه فولاد خوزستان- دانشگاه آزاد اهواز- دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات- سازمان مسکن و شهرسازی- شرکت سداد- شرکت برق میهن اهواز- شورای مبارزه با مواد مخدر شرکت – ماشین سازی اهواز پایا – شرکت دانیال کیا – شركت بهره برداري از شبكه هاي آبياري كرخه و شاوور و ..