مایکروسافت در حال توسعه نسخه جدیدی از ویندوز 10 با نام Workstation می باشد.

نمونه هایی از تمرین های متخصصان پانیذی طراحی دکوراسیون 3DsMAX
ژوئن 1, 2017
آینده جهان از زبان مدیر عامل شرکت بنز
ژوئن 7, 2017

اسلایدی منتسب به مایکروسافت فاش شده است که نشان می‌دهد نسخه‌ای از سیستم عامل این کمپانی با عنوان Windows 10 Workstation در حال توسعه است. در این اسلاید به چهار ویژگی اصلی ویندوز ۱۰ ورک‌استیشن پرداخته شده است:
 حالت Workstation:
در حالت ورک‌استیشن سیستم عامل برای انجام وظایف گرافیکی و پردازشی سنگین بهینه می‌شود. این حالت بدین منظور پیش‌بینی شده است تا در حال فعال بودن ورک‌استیشن، سیستم بالاترین و بیشینه‌ترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد.
فایل سیستم Resilient:
مایکروسافت پس از NTFS، فایل سیستم جدیدی با نام ReFS توسعه داده است که در نسخه‌ی ورک‌استیشن ویندوز ۱۰ فعال و در دسترس خواهد بود. این فایل سیستم علاوه بر بهینه شدن برای فایل‌هایی با سایز بزرگ، توانایی تصحیح خودکار فایل‌ها و همچنین تحمل بیشتری در برابر خطا دارد.
 مدیریت سریع‌تر فایل‌ها:
به تفسیر مایکروسافت یک رایانه‌ی قدرتمند معمولا برای انتقال حجم بالایی از داده‌ در یک شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ از این‌رو ردموندی‌ها در نسخه‌ی ویندوز ۱۰ ورک‌استیشن از پروتکل SMBDirect برای اشتراک‌گذاری فایل‌ها با تأخیر بسیار پایین و نیاز کمتر به سخت‌افزار استفاده می‌کنند.
افزایش گستره‌ی پشتیبانی از سخت‌افزارهای مختلف:
مایکروسافت همچنین در نظر دارد امکان پشتیبانی از رایانه‌هایی مجهز به بیش از ۴ پردازنده و حافظه‌ی بالاتر از ۶ ترابایت را برای ویندوز ۱۰ پرو فراهم کند. این نسخه از ویندوز در حال حاضر تنها از دو پردازنده پشتیبانی می‌کند.
به‌روشنی می‌توان دید که مایکروسافت با نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ در جهت پاسخ به نیازهای کاربران حرفه‌ای یا پاوریوزرهایی است که حجم بالایی از داده‌ها را پردازش یا ارسال و دریافت می‌کنند.
منبع: فيسيت
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

//