Warning: include_once(_inc/ajax.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/khzskill/public_html/wp-content/themes/wplms/functions.php on line 34

Warning: include_once(): Failed opening '_inc/ajax.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/khzskill/public_html/wp-content/themes/wplms/functions.php on line 34
چرا آموزش اکسل را جدی بگیریم؟ – مجتمع آموزش پانیذ

چرا آموزش اکسل را جدی بگیریم؟

اکسل به شما کمک می‌کند کارهایتان را زودتر و بهتر انجام دهید

هیچ فرد حرفه‌ای تابه‌حال نگفته است که «نمی‌خواهم کارهایم با بازدهی بیشتر انجام شود». تعدد توابع و رابطه‌ها و برنامه‌های اکسل علاوه بر مرتب‌سازی داده‌ها، به‌منظور صرفه‌جویی در زمان شما هستند. به‌طور مثال بجای اینکه ۱۲۷ ستون از هزینه‌های ماهانه‌تان ایجاد کنید، اکسل به‌سادگی همه‌ی کارها را برای شما پیش می‌برد و شما مطمئن هستید که کارش را صحیح و به درستی انجام می‌دهد.
با استفاده از اکسل، زمان زیادی را در شغل یا زندگی شخصی خود صرفه‌جویی می‌کنید و نیز تضمین‌شده است که نتایج اکسل دقیق‌تر از محاسبات دستی افراد است. دوست‌داشتنی نیست؟

آموزش اکسل باعث افزایش درآمد می‌شود

آیا می‌دانید توانایی کار با اکسل باعث ارتقای چشم‌انداز کاری شما و نیز بالا رفتن پایه حقوقی‌تان می‌شود؟ اکسل مهارتی قابل‌انتقال است و هر مدیری از اهمیت حیاتی آن آگاه است. خوبی بلد بودن کار با اکسل این است که به شما امتیاز مثبتی در زمان استخدام و انتخاب شغل می‌دهد.
اگر بخواهیم با آمار و ارقام صحبت کنیم باید بگوییم که تحقیقات نشان داده است متقاضیان کار با مهارت‌های متوسط که اکسل بلدند به‌طور میانگین ساعتی ۲۲.۶۶ دلار درآمد دارند درحالی‌که همتایان آن‌ها که کار با این نرم‌افزار را بلد نیستند هر ساعت ۲۰.۱۴ دلار دریافتی دارند که این اختلاف برای هشت ساعت کار روزانه بیش از ۲۰ دلار و در هفته بیش از ۱۰۰ دلار می‌شود؛ تنها با بلد بودن کار با یک نرم‌افزار کامپیوتری.

 

چرا آموزش اکسل را جدی بگیریم
چرا آموزش اکسل را جدی بگیریم

صرف‌نظر از نوع شغل‌تان، اکسل شما را فرد بهتری در آن شغل می‌سازد

حسابداران و بانکداران و فعالان بخش سرمایه‌گذاری تنها افرادی نیستند که به اکسل احتیاج دارند، دانشمندان، معلمان، فعالان فضای کسب‌وکار، طراحان گرافیک و بسیاری از دیگر افراد به کمک‌های این برنامه نیازمندند. صرف‌نظر از کاری که شما انجام می‌دهید، اکسل همیشه راهی برای انجام بهتر کارتان پیشنهاد دارد و تنها باید آن راه را پیدا کنید.
برای مثال، آیا راهی بهتری برای مرتب سازی داده‌های کاری شما وجود دارد؟ آیا نمودارها و شکل‌های گرافیکی می‌توانند کمک کنند تا ایده‌های خود را بهتر معرفی کنید؟ آیا به جایی برای تخلیه‌ی ایده‌ها و افکار خود نیاز دارید؟ دفعه‌ی بعد بجای کاغذ، سراغ اکسل بیایید.
با بالا بردن مهارت خود در اکسل و رسیدن به سطح عالی، می‌توانید فرد شماره یک شغل خود بشوید و چه کسی‌ست که چنین جایگاهی را نخواهد؟

پرداختن به آموزش اکسل شاید در ابتدا کمی ترسناک به‌نظر برسد، اما کافی‌ست کار با این نرم افزار را برای مقاصد ابتدایی آغاز کنید تا احساس بهتری نسبت به آن و عملکردش پیدا کنید و ببینید که چگونه می‌تواند همه‌ی کارها را آسان‌تر کند.

با توجه به مزایایی که برای آموزش اکسل گفتیم، پیشنهاد می کنیم همین حالا به آموزش اکسل در دوره ICDl سر بزنید  و با ثبت نام در آن، این فرصت عالی توسعه‌ی مهارت را به خود هدیه بدهید.

0 پاسخ به "چرا آموزش اکسل را جدی بگیریم؟"

ارسال یک پیغام

درباره ما

مجتمع آموزش پانیذ

آدرس:اهواز-طالقانی٬بین علم الهدی و موسوی(جنب حسینه اعظم) ٬پلاک۱۵۲

تماس و اطلاعات بیشتر۳۲۲۰۲۰۰۳-۰۶۱

پانیذ فرصت ورود به دنیای متخصصان

کد گواهینامه

تمامی حقوق برای پانیذ محفوظ است!
X