نحوه دریافت گواهینامه پایان دوره

 می توانید درخواست  مدرک خودتان را از طریق فرم زیر  و یا تماس با شماره 06133370122 و یا 09160077033 حاصل فرمایید.

* شرایط مورد نیاز جهت صدور مدرک:

1- کامل بودن پرونده دانشجویی                         2- غیبت کمتر از 10% تعداد جلسات

3- نمره و تایید نهایی استاد                               4- تسویه حساب مالی

انواع گواهی ها و مدراک :

گواهی مجتمع آموزشی فناوری اطلاعات پانیذ

 

مجتمع آموزش پانیذ به عنوان پیشرو در برگزاری دوره های تخصصی فناوری اطلاعات فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده و از سال 1381 بعنوان نماینده انستیتو ایزایران (از شرکتهای وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح) می باشد. در سال 1385و با ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها با عنوان “شرکت فناوری اطلاعات پانیذ رایانه” همچنان آموزش از مهم ترین بخشهای شرکت بوده است. پانیذ همواره استفاده از امکانات مناسب سخت افزاری، نرم افزاری، اساتید حرفه ای و کادر مجرب آموزش جهت ارائه مطلوب وبا کیفیت خدمات آموزش را به عنوان سر لوحه کار خود قرارداده است. مجتمع پانیذ مفتخر است برای اولین بار در کشور به عنوان Test Center رسمی کمپانی CIW امریکا (معتبرترین کمپانی در زمینه صدور مدارک حوزه وب در دنیا) فعالیت نموده و در این زمینه با فاصله زیاد از دیگر نمایندگان این کمپانی در ایران پیشی بگیرد. مجتمع پانیذ در سال 95 به عنوان مجری انحصاری المپیاد ملی مهارت در رشته های فناوری اطلاعات در استان برگزیده شد که به لطف الهی در همان سال اول در مسابقات کشوری و برای اولین بار در تاریخ هفده دوره ای المپیاد خوزستان را در جایگاه سوم کشور قرار داده و مدال آور شد و در حال حاضر در حال آماده سازی کارآموز خود برای انتخابی مسابقات جهانی می باشد. از دیگر فعالیت های این مرکز می توان به تغییر سیاست در طراحی دوره های آموزشی اشاره کرد که در این راستا کارشناسان و اساتید مجرب این مجتمع برای اولین بار در کشوراقدام به بومی سازی بسته های آموزشی حضوری و طراحی دوره هایی مخصوص بازار کار نموده که مورد استقبال زیاد از سوی کارآموزان گرامی قرارگرفت. اقدام به ایجاد اتاق فکر فناوری در استان نیز از دیگر اقدامات این مجتمع بوده که با همکاری سازمان فنی و حرفه ای، داشجویان نخبه، اساتید دانشگاه و فعالان تجاری صورت گرفته که به منظور تبدیل این مجتمع به اولین شتاب دهنده جنوب کشور و قرارگیری آن در جمع بسیار محدود شتاب دهندگان کشور صورت گرفته است.

 

نمونه گواهی نامه های قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ
نمونه گواهی نامه های قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ

گواهی نامه انستیتوایزایران

انستیتو ایزایران وابسته به شرکت ایزایران می باشد که در سال 1354 به عنوان اولین مؤسسه آموزش تخصصی، کاربردی در علوم کامپیوتری با همکاری گروهی از زبده ترین متخصصین کشور و با مشارکت یکی از مؤسسات معتبر کامپیوتری خارجی تاسیس گردیده است.
انستیتو ایزایران در ارتباط علمی و کارشناسی با برجسته ترین محافل علمی و حرفه ای در زمینه دانش انفورماتیک توفیق فعالیت در زمینه های آموزش الکترونیکی (مجازی)، آموزش انفورماتیک، زبان انگلیسی، مدیریت، آموزش مبتنی بر کامپیوتر، انتشارات، اینترنت و شبکه را داشته است. انستیتو ایزایران با چشم انداز تربیت کارشناسان برجسته داخلی در زمینه کامپیوتر از میان فارغ التحصیلان دانشگاههای معتبر کشور موفق به تربیت دهها سیستم آنالیست در سطح عالی می باشد. شایان ذکر است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور انستیتو ایزایران و شبکه نمایندگی های وابسته را در سال 81 اعتبار مدرک انستیتو ایزایران را در جهت ارتقا رسمی کارکنان دولت رسما تایید نموده است.

نمونه گواهی انستیتوایزایران یکی از گواهی نامه های قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ
نمونه گواهی انستیتوایزایران یکی از گواهی نامه های قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ

نمونه مدرک بین المللی  کمپانی بین المللی CIW آمریکا

طراحی و توسعه‌ی وب یکی از بروزترین و پردرآمدترین مشاغل حال حاضر دنیاست. از همین رو موسسات آموزشی فراوانی سعی در ارائه‌ی دوره‌ها و مدارک بین‌المللی برای علاقه‌مندان به یادگیری این مهارت‌ها دارند. اما یکی از معتبرترین مدارک بین‌المللی موجود در رابطه با توسعه و طراحی سایت، CIW است که در ادامه به تفصیل با آن آشنا خواهیم شد.

از گذشته تا کنون افرادی که به دنبال کسب مهارت و مدارک معتبر در زمینه طراحی و توسعه‌ی وب بودند نخستین گزینه انتخابی آنان CIW بوده است. این موسسه که از جمله پیشگامان ارائه‌ی آموزش های تخصصی در حوزه‌ی وب بوده از سال ۱۹۹۷ تا به حال بیش از یک میلیون دانشجو و متخصص را آموزش داده و برای بیش از ۱۶۰٫۰۰۰ نفر، از طریق دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و دبیرستان‌ها مدارک تخصصی صادر کرده است.

در حال حاضر بیش از ۲۰۰ نماینده در امریکا که مهد تولد وب است و بیش از ۱۰۰ نماینده در انگلستان فعال هستند. این سازمان آزمون‌های خود را از طریق نمایندگی‌های مجاز آموزش خود در سرتاسر دنیا و یا نمایندگی‌های شرکت VUE اخذ می‌کند و در صورت کسب حد نصاب لازم، مدارک مربوطه را اخذ می کنند. لازم به ذکر است این شرکت در ایران فاقد نمایندگی رسمی است.

CIW چابک‌ترین برنامه‌ی آموزشی و ارائه دهنده‌ی مدارک تخصصی در حوزه ی IT و وب در دنیاست که بدون وابستگی به محصولی از برندی خاص، دانشجویان و افراد حرفه‌ای را برای بازار کار آماده می‌سازد.

علاوه بر طراحی صفحات وب و توسعه‌ی برنامه‌های تحت وب، CIW دانشجویان را برای موقعیت‌های شغلی در database، مدیریت شبکه، امنیت داده‌ها، برنامه‌های کاربردی و حتی بازی‌های کامپیوتری نیز آماده می‌کند.

حال ببینیم که CIW برای آینده شغلی دانشجویان خود چه برنامه ای دارد؟

ویژگی های بسته ها و دوره های آموزشیCIW:

 • قیمت پایین
 • درگیر کردن دانشجو با مباحث درسی
 • تمرکز بر مهارت و دانش کاربردی در شغل‌های مرتبط
 • درگیری عملی با نرم‌افزارهای واقعی
 • مدارک حرفه‌ای معتبر برای ارائه‌ی جهت سوابق کاری

نمایندگی های آموزشی این شرکت همچنین علاوه بر برنامه‌ی آموزشی حضوری، برنامه های مکملی هم برای ارتقاء دانش و مهارت دانشجویان خود دارند، که شامل موارد زیر می‌شود:

 • انجام پیش آزمون قبل از شروع آموزش، که راهی است برای این که دانشجویان بتوانند به سادگی سطح مهارت های فعلی خود را محک بزنند.
 • مکمل‌های آموزشی قابل دسترس به صورت online
 • تمرین های online، در قالب flash card، سوال‌های چندگزینه‌ای و …
 •  شبیه‌سازی آزمون‌های مرتبط با مدارک

مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور


تفاوتهاي مدارك رسمي سازمان آموزش فني و حرفه اي با ساير مدارك آن سازمان

با توجه به پرسش بسياري از افراد در خصوص مدارك سازمان آموزش فني و حرفه اي و عدم اطلاعات كافي در اين خصوص، مطلب حاضر جهت آگاهي بيشتر ارائه شده است. مدارك صادر شده از سوي سازمان آموزش فني و حرفه اي به سه دسته تقسيم مي شوند.

 • مدارك رسمي
 • مدارك مورد تاييد
 • مدارك گذر مهارتي

 

در اين مطلب تفاوت اين مدارك به همراه مشخصات ظاهري هر كدام جهت تشخيص مدرك ذكر شده است.

مدارك رسمي سازمان مداركي است كه

 1. مهارت آموز جهت دريافت اين مدرك طبق ضوابط سازمان آموزش فني و حرفه اي در آزمونهاي هماهنگ سازمان فني و حرفه اي كه تاريخ آنها در طول سال از قبل تعيين شده است شركت كرده و موفق به كسب نمره قبولي شود. تاريخ آزمونهاي هماهنگ سال 94 را مي توانيد از اين لينك سازمان آموزش فني و حرفه اي مشاهده نماييد.
 2. اين گواهينامه ها در سايت رسمي سازمان آموزش فني و حرفه اي قابل استعلام مي باشند. آدرس سايت استعلام http://azmoon.portaltvto.com مي باشد.
 3. گواهینامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای از سال ۱۳۹۲ صرفاً به‌ صورت الکترونیکی مي باشد. جهت مشاهده خبر اين مطلب به اين لينك سازمان آموزش فني و حرفه اي مراجعه كنيد.
 4. اين مدارك به علت دارا بودن كد ملي آموزش شغل، بين المللي بوده و در ساير كشورها معتبر بوده و به رسميت شناخته مي شوند. همچنين قابل ترجمه رسمي مي باشند.
 5. اين مدارك به علت دارا بودن كد بين المللي در سازمان جهاني كار (ILO) در 186 كشور دنيا معتبر مي باشد. ليست كشورهاي عضو سازمان جهاني كار را در اين لينكILO مشاهده نماييد. همچنين صفحه رسمي ايران در سازمان جهاني كار را در اين لينك ILO مشاهده كنيد.
 6. به علت وجود ضوابط رسمي سازمان آموزش فني و حرفه اي و وجود آزمون تئوري و عملي، صدور مدارك حدود چند ماه زمان مي برد.
 7. وجود كد ملي آموزش شغل بر روي اين مدارك الزامي است و كد مذكور با كد طرح درس مذكور در سايت سازمان آموزش فني و حرفه اي به آدرسhttp://research.irantvto.ir همخواني دارد.(كد ملي آموزش شغل حرفه كاربر ماساژ مطابق با لينك طرح درس مربوطه در سايت رسمي سازمان آموزش فني و حرفه اي 3230470011 مي باشد)
 8. با داشتن اين مدارك مي توان براي دريافت تسهيلات از بانكها اقدام نمود.

 

مشخصات ظاهري اين كارتهاي هوشمند در شكل زير آمده است:

 

همچنين هنگامي كه از سايت رسمي سازمان مشخصات گواهينامه مورد استعلام قرار ميگيرد، گواهينامه نشان داده شده توسط سايت سازمان آموزش فني و حرفه اي داراي مشخصات ظاهري زير مي باشد:

مدرک آموزش فنی و حرفه ای قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ
مدرک آموزش فنی و حرفه ای قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ

 

مدارك مورد تاييد سازمان مداركي است كه

 1. توسط موسسات آموزش آزاد صادر مي شوند و طبق تفاهم نامه اي با سازمان آموزش فني و حرفه اي مورد تاييد سازمان آموزش فني و حرفه اي قرار مي گيرد.
 2. در اين مدارك آرم، نام و امضاي مدير موسسه آزاد هم در كنار آرم سازمان آموزش فني و حرفه اي بر روي مدارك درج مي شود.در صورتي كه بر روي مدارك رسمي و وزارتخانه اي وجود مشخصات و امضاي موسسات خصوصي امكان پذير نيست
 3. از آنجا كه اين مدارك به صورت رسمي توسط سيستم سازمان آموزش فني و حرفه اي صادر نمي شود قابل استعلام نمي باشد.
 4. باز هم به دليل طي نكردن رويه رسمي سازمان آموزش فني و حرفه اي و عدم وجود آزمون، صدور مدارك فقط حدود يك تا دو هفته طول مي كشد.
 5. به دليل صدور اين مدارك توسط آموزشگاه هاي آزاد، اين مدارك قابل ترجمه رسمي نمي باشد و بنابراين نه تنها بين المللي نيست بلكه حتي قابل استناد در سفارتخانه ها و ساير كشور ها نمي باشد.
 6. امكان دريافت وام بانكي با اين مدارك وجود ندارد.

مشخصات ظاهري نمونه اي از اين مدارك در شكل زير آمده است. توجه كنيد به دليل صدور مدرك توسط خود آموزشگاه هاي آزاد، مدرك هر آموزشگاه مي تواند با آموزشگاه ديگر متفاوت باشد.

نمونه مدرک کمپانی بین المللی میکروتیک

نمونه مدرک بین المللی میکروتیک قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ
نمونه مدرک بین المللی میکروتیک قابل صدور در مجتمع آموزشی پانیذ