مجتمع آموزش پانیذ

مسابقات ملی مهارت

پانیذ مجری انحصاری مسابقات ملی و مهارت فناوری اطلاعات در استان خوزستان
با توجه به تاثیر مسابقات جهانی مهارت در ارتقاء سطح مهارتهای فنی کارگران و صنعتگران جوان کشورهای عضو سازمان IVTO و ارائه گزارش در خصوص مسابقات فوق در سال ۱۳۴۹ به بالاترین مقام وقت کشور، دستور تشکیل کمیته ملی مسابقات مهارت فنی صادر شد.
در اجرای این فرمان، کوشش وزارت کار وامور اجتماعی معطوف به این گردید که نخستین دوره مسابقات مهارت فنی را بین کارگران ماهر و متخصص جوان کشور در سال ۱۳۵۰ برگزار نماید، بدینجهت اساسنامه کمیته ملی مسابقات مهارت فنی تهیه و در خرداد سال ۱۳۵۰ به تصویب رسید. پس از تصویب اساسنامه، مسابقات مهارت فنی به صورت سالانه تا سال ۱۳۵۷۷ بین علاقه مندان مسابقات برگزار گردید.
پس از عضویت مجدد ایران در سازمان بین المللی آموزش های حرفه ای، سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی امر آموزشهای حرفه ای و به منظور ارتقاء سطح مهارتی جوانان، برگزاری مسابقات ملی مهارت را به صورت سالانه آغاز نمود. این مسابقات در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی برگزار شده و در مرحله ملی از استانها در هر رشته یک نفر (در صورت کسب حد نصاب) می توانند در مسابقات شرکت نمایند.

اطلاع رسانی از طریق جراید عمومی و وسایل ارتباط جمعی به صورت سراسری و کشوری و از طریق مکاتبات یا مراجعه حضوری به تمامی سازمانهای آموزشی و صنعتی و اصناف،ارگان های آموزشی صنعتی و کانون فرهنگی و انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای انجام می پذیرد.

برای دریافت مشاوره و شرایط ثبت نام با مجتمع آموزش پانیذ تماس حاضل فرمایید.

مهلت ثبت نام در مسابقات تا قبل از تاریخ ۹۶/۴/۲۳میباشد  

این مسابقات در سه مرحله شهرستانی ، استانی ، کشوری برگزار میشود که مرحله استانی ۵ و ۶ مرداد و مرحله کشوری نیمه دوم آذر ماه ۱۳۹۶ خواهد بود .

مجتمع آموزش پانیذ افتخار این را دارد که از سال گذشته مجری انحصاری المپیاد ملی مهارت فناوری اطلاعات در استان خوزستان باشد.
لازم به ذکر است که با تلاش دانش پذیر گرامی آقای احمد موالی و زحمات متخصصان این مجتمع٬ خوزستان بعد از ۱۷ سال صاحب اولین مدال کشوری المپیاد ملی مهارت در رشته شبکه گردید.
جناب آقای احمد موالی هم اکنون در اردوی مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۷ ابوظبی می باشد.
ما افتخار می کنیم که آمادگی خود را جهت ثبت نام برای هجدهمین دوره این مسابقات اعلام نماییم..

نوشته های اخیر

{"title":"\u0646\u0648\u0634\u062a\u0647 \u0647\u0627\u06cc \u0627\u062e\u06cc\u0631","show_title":"1","post_type":"post","taxonomy":"","term":"","post_ids":"","course_style":"recent","featured_style":"side","masonry":"0","grid_columns":"clear2 col-md-6","column_width":"200","gutter":"30","grid_number":"2","infinite":"0","pagination":"0","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":""}

درباره ما

مجتمع آموزش پانیذ

آدرس:اهواز- کیانپارس ، خیابان میهن غربی ، نبش ایدون ، پلاک 53 ، هولدینگ علوم کسب و کار ویژن

تماس و اطلاعات بیشتر۳۲۲۰۲۰۰۳-۰۶۱
- 0613337122

پانیذ فرصت ورود به دنیای متخصصان

کد گواهینامه

کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر برای مجتمع آموزش پانیذ محفوظ است.