در سال ۲۰۱۸ نام” پایتون” از نام” کیم کارداشیان” بیشتر در گوگل جستجو شده است!

در سال 2018 نام” پایتون” از نام” کیم کارداشیان” بیشتر در گوگل جستجو شده است!

چرا پایتون محبوب تر از کیم کارداشیان است!
به گفته The Economist، جستجوهای گوگل برای پروژه منبع باز از کسانی است که برای ۱۲ ماه گذشته از ستاره واقعیت فراتر رفته است.

زبان برنامه نویسی Python حدود ۱۰ سال جوانتر از کیم کارداشیان است. در این مورد، سن واقعا قبل از زیبایی می آید. یکی است همه کاره، قابل پیش بینی است و محبوبیت رو به رشد را به دست آورده است. دیگر، خوب، نه به طور مداوم

جستوجوی های گوگل برای پایتون در سال گذشته بیش از پیش برای کیم کارداشیان در ایالات متحده پیشی گرفته است. (گرچه شاید جالب توجه باشد که او در ژانویه با این تصاویر Instagram بی نظیر محبوبیت پیدا کرده است.)

به گفته The Economist، درخواستهای زبان که مدتها مورد علاقه افراد با منبع باز است، از سال ۲۰۱۰ تاکنون سه برابر شده است در حالیکه جستجو برای زبانهای برنامه نویسی دیگر تخت یا کاهش یافته است. در جستجوی سریع خود از Google Trends، پایتون نیز به نظر می رسد که در کشورهای لیبرال بیشتر مورد توجه قرار گرفته است از محافظه کاران.

پایتون ستون فقرات یوتیوب، DropBox، Instagram، Reddit، و همچنین سازمان هایی مانند CERN و ناسا را ​​فراهم می کند. حدود ۲۸۶،۷۰۱ کاربر ۱۴۷،۱۲۳ پروژه را به «فروشگاه پنیر» اختصاص داده اند، نام مستعار برای بسته بندی پایتون، مکتوب به مونتی پایتون است که از طریق بسیاری از زبان ها اجرا می شود. API ها نیز به عنوان مخفی نگهداری شده از OpenStack نام گذاری شده اند.

در حال حاضر بیشتر درخواست زبان Codecademy است، آن را به عنوان یک زبان شروع استاد برای بچه ها، بازاریابان و در غیر این صورت خبرنگاران خجالتی خط فرمان – از جمله این در نظر گرفته شده است. پایتون از سال ۲۰۱۴ برنامه محبوبترین دوره برنامه نویسی در دانشگاههای آمریکا بوده است. شما می توانید “آن را سخت یاد بگیرید”، “یاد بگیرید آن را در یک روز” یا آزمایش پرفروش پرفروش پرفروش نیویورک تایمز و “یادگیری پایتون بصری”. به این ترتیب، پایتون نیز زبانهای دیگر مانند Go، Swift و Ruby را تحت تاثیر قرار داده است.

پایتون اخیرا ۳۰ سال برنامه نویسی همه جانبه را جشن گرفت – و از تصمیم گیتو ونزوف، خالق و دیکتاتور خیرخواه، خسته شد.
@ gvanrossum

سلام Guido، در اینجا یک پیام از شرکت کنندگان EuroPython 2018 برای شما است … بهترین های همه ما! #EuroPython #Python #GuidoVanRossum pic.twitter.com/q1xx4QF0Mt

 

با اشاره به نابودی زبان های برنامه نویسی یکبار محبوب مانند Fortran و Basic، The Economist تا به حال پیش بینی آینده همیشه سبز برای پایتون نیست. سپس دوباره، همانطور که یک بار کیم کارداشیان گفت: “من عاشق زمانی که مردم دست کم من را غافلگیر می کنند و بعد خوشحال شگفت زده می شوند.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *